Serwis turbin Cerkwica.

Turbiny występują w w znacznej większości aut poruszających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Dobre turbo daje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niestety bywa też problematyczne w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Cerkwica

Serwis turbosprężarek Cerkwica.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080