Serwis turbin Grabowo Królewskie.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problemem w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Grabowo Królewskie

Serwis turbosprężarek Grabowo Królewskie.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080