Serwis turbosprężarek Jastrowie.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa też problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Jastrowie

Serwis turbin Jastrowie.

Rozsądnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080