Regeneracja turbo Chojnice.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Dobre turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też problematyczne w momencie jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chojnice

Serwis turbin Chojnice.

Najlepszym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080