Serwis turbosprężarek Wyrzysk.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa również problematyczne w przypadku jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Wyrzysk

Serwis turbosprężarek Wyrzysk.

Świetnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080