Serwis turbo Krzyż Wielkopolski.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problematyczne w chwili jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Krzyż Wielkopolski

Serwis turbosprężarek Krzyż Wielkopolski.

Dobrym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080