Serwis turbo Chmielno.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też problematyczne w chwili jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chmielno

Serwis turbin Chmielno.

Świetnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080