Serwis turbosprężarek Golczewo.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy diesel bądź benzynowe. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w przypadku jego zepsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Golczewo

Serwis turbosprężarek Golczewo.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080