Serwis turbo Duszniki.

Turbiny występują w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy diesla bądź benzynowe. Dobre turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w chwili jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Duszniki

Serwis turbin Duszniki.

Doskonałym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080