Regeneracja turbin Jeziora Wielkie.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki diesel czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Jeziora Wielkie

Serwis turbo Jeziora Wielkie.

Doskonałym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080