Regeneracja turbo Czernikowo.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Dobre turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również problemem w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czernikowo

Serwis turbosprężarek Czernikowo.

Najlepszym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080