Regeneracja turbosprężarek Bobolice.

Turbiny występują w w znacznej większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Dobre turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bobolice

Serwis turbosprężarek Bobolice.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080