Serwis turbosprężarek Koneck.

Turbiny są stosowane w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Koneck

Serwis turbosprężarek Koneck.

Znakomitym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080