Serwis turbosprężarek Bielin.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź benzynowe. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa też problemem w przypadku jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bielin

Serwis turbosprężarek Bielin.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080