Serwis turbin Jamno.

Turbiny wykorzystywane są w większości aut przemieszczających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Jamno

Serwis turbosprężarek Jamno.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080