Regeneracja turbo Bogdaniec.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesel czy też na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa również problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bogdaniec

Serwis turbin Bogdaniec.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki użyciu współczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080