Regeneracja turbosprężarek Bytnica.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa też problemem w momencie jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bytnica

Serwis turbosprężarek Bytnica.

Znakomitym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080