Regeneracja turbo Gizałki.

Turbiny występują w większości aut poruszających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gizałki

Serwis turbosprężarek Gizałki.

Dobrym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie różni się zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080