Serwis turbin Gruta.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Dobre turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w przypadku jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gruta

Serwis turbosprężarek Gruta.

Świetnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080