Serwis turbo Brdów.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów przemieszczających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesla bądź benzynowe. Mocne turbo daje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problemem w przypadku jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brdów

Serwis turbosprężarek Brdów.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki używaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080