Regeneracja turbin Janikowo.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Sprawne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Janikowo

Serwis turbin Janikowo.

Dobrym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080