Regeneracja turbo Dargomyśl.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się obecnie na naszych drogach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź benzynowe. Sprawne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dargomyśl

Serwis turbo Dargomyśl.

Doskonałym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu współczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080