Serwis turbo Boczów.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy diesla czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w momencie jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Boczów

Serwis turbo Boczów.

Świetnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080