Serwis turbosprężarek Gniezno.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy diesel czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gniezno

Serwis turbo Gniezno.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080