Regeneracja turbo Gniezno.

Turbiny wykorzystywane są w większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gniezno

Serwis turbin Gniezno.

Dobrym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080