Regeneracja turbo Boleszkowice.

Turbiny wykorzystywane są w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Dobre turbo daje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problemem w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Boleszkowice

Serwis turbosprężarek Boleszkowice.

Doskonałym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080