Regeneracja turbo Tuczno.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Tuczno

Serwis turbo Tuczno.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki używaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080