Regeneracja turbin Dopiewo.

Turbosprężarki są stosowane w większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesel czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dopiewo

Serwis turbin Dopiewo.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu współczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080