Serwis turbo Czarnków.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problemem w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czarnków

Serwis turbo Czarnków.

Dobrym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odbiega całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080