Serwis turbin Drezdenko.

Turbosprężarki są stosowane w większości aut poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesel czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w momencie jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drezdenko

Serwis turbosprężarek Drezdenko.

Świetnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie odróżnia się całkowicie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080