Regeneracja turbin Luboń.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się teraz na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również problematyczne w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Luboń

Serwis turbin Luboń.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080