Regeneracja turbo Brzyskorzystewko.

Turbiny są stosowane w większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w chwili jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brzyskorzystewko

Serwis turbo Brzyskorzystewko.

Dobrym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080