Serwis turbo Bydgoszcz.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki diesla bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w przypadku jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bydgoszcz

Serwis turbo Bydgoszcz.

Dobrym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080