Serwis turbosprężarek Gąsawa.

Turbiny są stosowane w większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niestety zdarza również problemem w momencie jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gąsawa

Serwis turbin Gąsawa.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080