Regeneracja turbosprężarek Drawsko.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa również problemem w przypadku jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drawsko

Serwis turbosprężarek Drawsko.

Świetnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080