Regeneracja turbin Gorzów Wielkopolski.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problemem w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gorzów Wielkopolski

Serwis turbo Gorzów Wielkopolski.

Doskonałym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080