Serwis turbin Gorzów Wielkopolski.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też problematyczne w przypadku jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gorzów Wielkopolski

Serwis turbosprężarek Gorzów Wielkopolski.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080