Serwis turbin Jaraczewo.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Jaraczewo

Serwis turbin Jaraczewo.

Świetnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080