Regeneracja turbosprężarek Brzeżno.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brzeżno

Serwis turbo Brzeżno.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080