Regeneracja turbin Bierzwnik.

Turbiny wykorzystywane są w większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy bądź na benzynę. Sprawne turbo daje wiele siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bierzwnik

Serwis turbin Bierzwnik.

Świetnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080