Serwis turbo Dolice.

Turbiny występują w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje wiele siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problematyczne w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dolice

Serwis turbin Dolice.

Świetnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080