Regeneracja turbo Dobiegniew.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesel czy też benzynowe. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety bywa również problematyczne w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dobiegniew

Serwis turbin Dobiegniew.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080