Regeneracja turbin Łobżenica.

Turbiny występują w większości samochodów przemieszczających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Łobżenica

Serwis turbo Łobżenica.

Znakomitym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080