Serwis turbo Chojna.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to silniki diesla czy też na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w przypadku jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chojna

Serwis turbin Chojna.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odróżnia się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080