Serwis turbosprężarek Ciechocinek.

Turbosprężarki są stosowane w większości pojazdów poruszających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Ciechocinek

Serwis turbin Ciechocinek.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie odbiega całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080