Regeneracja turbin Barwice.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesel czy też na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa również kłopotliwe w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Barwice

Serwis turbo Barwice.

Najlepszym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080