Regeneracja turbo Borne Sulinowo.

Turbiny wykorzystywane są w większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesel bądź na benzynę. Sprawne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa również kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Borne Sulinowo

Serwis turbo Borne Sulinowo.

Znakomitym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080