Regeneracja turbosprężarek Bledzew.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bledzew

Serwis turbin Bledzew.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080