Regeneracja turbo Bądkowo.

Turbosprężarki są stosowane w większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesel bądź na benzynę. Dobre turbo daje naprawdę dużo siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bądkowo

Serwis turbin Bądkowo.

Rozsądnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080