Serwis turbin Dolsk.

Turbiny występują w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych drogach, nie ważne czy są to silniki diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również kłopotliwe w momencie jego awarii. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dolsk

Serwis turbin Dolsk.

Dobrym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080