Regeneracja turbo Międzychód.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości aut przemieszczających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Międzychód

Serwis turbo Międzychód.

Doskonałym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080