Regeneracja turbosprężarek Chróścina.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesla czy też benzynowe. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też problematyczne w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chróścina

Serwis turbosprężarek Chróścina.

Najlepszym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080